Darmowe mp3, muzyka, filmy, gry, randki, radio, telewizja | Darmowe MP3, muzyka, muza

Nov/08

11

Darmowe gry do telefonu

Mam taki plan żeby moją starą komórkę oddać synowi. Jeszcze nie zdecydowałem się do końca bo muszę mieć pewność, że zasłużył na taki prezent, a po drugie szkoda żeby go nie chcący zepsuł.

Ja kupiłem sobie najnowszy model Nokia, a ten poprzedni leży teraz i się marnuje. To w dalszym ciągu jest wspaniały telefon komórkowy, także Nokia. Ma aparat trzy miliony mega pikseli, dwa giga bajtów pamięci oraz wiele wspaniałych funkcji oraz rewelacyjne darmowe gry. Teraz nawet przysiadłem i szukam na forach jakiś fajnych, nowych gadżetów do niego. Znalazłem przed chwilą pewne forum gdzie setkami leżą Sefun.pl. Zacząłem już nawet je pobierać tylko nie mogę tam znaleźć jak się te gry darmowe na telefonie instaluje poprawnie. Muszę napisać do adminów, aby zamieścili precyzyjną instrukcję obsługi tych darmowych gier.

Spokojnie zaczekam na odpowiedź bo szkoda żebym się sam nad tym gimnastykował. Ja wolę po prostu pograć i zgodnie z instrukcją wczytać darmowe gry do mojego nowego i starego telefonu. W międzyczasie pościągam sobie darmową muzykę mp3 i posłucham dla odprężenia na swojej komórce.

No related posts.

RSS Feed

No comments yet.

Leave a comment!

You must be logged in to post a comment.

«

»