Darmowe mp3, muzyka, filmy, gry, randki, radio, telewizja | Darmowe MP3, muzyka, muza

Nov/08

2

Darmowy hosting

Czy próbowaliście kiedyś założyć sobie darmową stronę internetową? Na darmowym hostingu, takim pierwszym lepszym? Ja próbowałem kilka razy na kilku darmowych hostingach i prawie za każdym razem dawałem sobie spokój w połowie pracy bo szlak mnie trafiał.

Większość z nich to skomplikowane “kombajny” do których obsłużenia potrzeba fachowej wiedzy z dziedziny informatyki. W zasadzie to jeden był nawet niezły i tam udało mi się założyć swoją darmową stronę www. Ten darmowy hosting to strona hostil.pl . Mogę go nawet polecić bo jestem zadowolony z ich usług, a po drugie to nie zaśmiecają strony wielkimi reklamami.

Jednak mi marzy się krok dalej i jeszcze mniej skomplikowany Poto.pl kont www. Szukam takiego gdzie bez kombinowania i wczytywania się w zbędę opisy założę forum lub bloga. Przyda się także jakiś fajny darmowy portal z łatwą obsługą. Po prostu irytuje mnie darmowy hosting na którym założenie strony zajmuje godzinę i jeszcze nie mam pewności czy wszystko zadziała. Czas iść do przodu i zrobić coś co wyprzedzi swoją epokę.

No related posts.

RSS Feed

1 Comment for Darmowy hosting

Darmowy hosting « Za darmo i gratis. Darmowe strony | November 2, 2008 at 5:20 pm

[...] próbują robić sobie tam strony pod swoje potrzeby. Walczymy z tym jak możemy i dbamy, aby nasz darmowy hosting nie zamienił się w śmietnisko. Staramy sie także na bieżąco aktualizować skrypt żeby był [...]

Leave a comment!

You must be logged in to post a comment.

«

»