Darmowe mp3, muzyka, filmy, gry, randki, radio, telewizja | Darmowe MP3, muzyka, muza

Dec/08

20

Darmowa muzyka na full

Piękna jesień tego roku. Deszczu prawie wcale, z drzew spadają liście. Tyle kolorów wkoło, że można się zakochać. Ale myślałem raczej o naturze niż o samym sobie.

Ten dzień był piękny i nie padało, więc postanowiłem wybrać się na spacer i porobić fotki. Z myślą, że one natchną mnie do znalezienia odpowiedniego koloru, na jaki chciałbym odmalować swoje mieszkanie, bo zabieram się do tego już ładnych kilka tygodni. Wziąłem aparat i wyszedłem z domu. Słuchawki na uszy i mp3-factory.eu mp3 na ful i poszedłem. Okazało się, że nie tylko ja wpadłem na taki pomysł. W parku było trochę ludzi, i 3 dziewczyny robiące sobie zdjęcia. Poprosiły, abym zrobił im wspólne zdjęcie.

Zgodziłem się bez wahania. Tyle tylko, że zamiast ich aparatem zrobiłem to swoim. Zorientowałem się w domu, ale ich nie znałem, więc stwierdziłem, ze zostawiły miła pamiątkę, z której one nic nie będą miały. Przez cały tydzień powtarzałem to samo, bo pogoda była piękna, aż któregoś dnia spotkałem jedną z nich. Uprosiła mnie o zdjęcia. No i tak się zaczęło od spotkania w celu zgrania zdjęć, aż po wspólne zamieszkanie razem i wspólne fotki, które zdobią naszą chatkę.

No related posts.

RSS Feed

No comments yet.

Leave a comment!

You must be logged in to post a comment.

«

»