Darmowe mp3, muzyka, filmy, gry, randki, radio, telewizja | Darmowe MP3, muzyka, muza

Dec/08

16

Darmowe mp3 oraz Kylie Minogue

Ogłoszenie. W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia parafia przygotowała atrakcyjne promocje dla swoich wiernych. Trzymiesięczne karnety na odpusty zupełne tylko teraz w cenie trzech dorodnych kur (oskubanych!).

Promocyjne ceny pakietu pięciu rozgrzeszeń bez konieczności spowiedzi: u księdza wikarego cztery kilogramy świątecznej kiełbasy czosnkowej, u księdza proboszcza cztery kilogramy kiełbasy krakowskiej podsuszanej i duża wędzona szynka. Konkursy dla dzieci i młodzieży: leżenie krzyżem w nawie głównej, najbardziej efektowne formy ascezy, podchody w krypcie. Na zwycięzców czekają nagrody! Będą nawet ipody, które odtwarzają Kylieminogue.com.pl i będzie można posłuchac na przykład Kylie Minogue.

Zapisy dla chętnych prowadzi ksiądz wikary. Uwaga: w związku komputeryzacją systemu zmianie ulegają dotychczasowe kartki wpłat na tacowe, kartki na nowy rok można odbierać na plebanii w dni powszednie w godzinach od 10 do 16. Zmianie ulega także dotychczasowa kwota wpłaty minimalnej. Od pierwszego stycznia będzie to 20 złotych. Parafia nie przyjmuje w tej sprawie żadnych skarg i zażaleń. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować do przewodniczącej Wiejskiego Koła Dewocyjnego, pani Zenobii Kiełbasińskiej.

No related posts.

RSS Feed

No comments yet.

Leave a comment!

You must be logged in to post a comment.

«

»