Darmowe mp3, muzyka, filmy, gry, randki, radio, telewizja | Darmowe MP3, muzyka, muza

Jan/09

12

Darmowe gry

Jestem dziennikarzem ładne kilka lat, i w końcu doczekałem się możliwości stworzenia własnej telewizji, lub programu. I to nie takie prostego gdzie są tylko jakieś darmowe gry. Bardzo się ucieszyłem, ale po głębszym zastanowieniu jestem zdezorientowany.

Stworzyć telewizję dla kobiet, czy dla mężczyzn? A może dla każdego po trochę? A może postawić na muzykę. Tak przede wszystkim muzyka, bo to przyciąga młodzież. Albo gry na żywo, ludzi to też kręci, każdemu zawsze brakuje pieniędzy, a to zawsze jakaś szansa. Co prawda jedna na milion, ale zawsze. Wokół nas tyle się dzieje, codziennie nowe fakty docierają do nas z kraju i z zagranicy. Pomysłów jest bardzo wiele, ale, w jaki sposób wybrać ten najwłaściwszy?

Ten, który spodoba się innym? Jest tyle ludzi w naszym kraju, a ile ludzi tyle gustów. Trzeba to chyba rozdzielić na godziny i dla każdego coś miłego. Zarówno dla pokolenia dojrzałego, jak i młodzieży, a nawet dzieci. Podobno najtrudniejszy pierwszy krok. I choć nie powinienem tak mówić po tylu latach pracy w tym zawodzie to tak właśnie się czuję, jakbym zaczynał te kilkanaście lat temu. Wszystko od początku, wszystko jest tak samo straszne. Na szczęście „nie taki diabeł straszny jak go malują”.

Zapraszamy na serwis o grach Gierman.pl

No related posts.

RSS Feed

No comments yet.

Leave a comment!

You must be logged in to post a comment.

«

»