Darmowe mp3, muzyka, filmy, gry, randki, radio, telewizja | Darmowe MP3, muzyka, muza

Jan/09

14

Darmowe mp3 i muzyka podczas ciąży

Moja siostra zostawiła mnie ze swoją kochaną trzyletnią córeczką. Ona należy do tych osób, które słuchały Darmowe mp3 i muzyka podczas ciąży. Jako dobry wujek zgodziłem się bez wahania, ponieważ byłem przekonany, że taka mała istotka to aniołek.

Niestety pomyliłem się okazała się diabełkiem. Nie dość, że nie chciała jeść, przebrać się, po tym jak zalała się zimną herbatą, to jeszcze dorwała mazaki i zaczęła rysować nimi ściany i podłogi, nie szczędząc pościeli. Pomyśleć, że biedna moja siostra najpierw dziewięć miesięcy cierpiała w ciąży, potem 30 godzin trwający poród, a wszystko po to żeby to pierwsze dziecko i miejmy nadzieję, że ostatnie, dało wujkowi w kość. Rodzinko.pl o mało mojej siostry nie wykończyła i ratowało ją chyba tylko to darmowe mp3 i muzyka podczas ciąży. Spacer był jak bieg na torze wyścigowym, ponieważ kochanej Julcie spodobało się uciekanie, albo gonienie kaczek.

Nie wiem skąd ten diabeł ma tyle siły. Miałem nadzieję, że po powrocie do domu, mała szybko zaśnie, niestety pomyliłem się. Nie dość, że nie chciała się położyć spać to jeszcze biegała po domu krzycząc: włącz gry! Ja chce gry! Nie wiedząc nawet gdzie one są, ani o jakich gier dziewczynka się domaga zdenerwowałem się i krzyknąłem, a ona zaczęła jeszcze głośniej się drzeć. Na to wszystko weszła moja siostra, która bez najmniejszego problemu załagodziła sytuację i uspokoiła córkę. Wniosek z tego mam jeden, że ja na rodzica się nie nadaję.

Related posts:

  1. Dzwonki polifoniczne Moja siostra była w ciąży. Z Wojtkiem są razem od 3 lat, ale ona ciągle mieszka z nami. On od...

RSS Feed

No comments yet.

Leave a comment!

You must be logged in to post a comment.

«

»