Darmowe mp3, muzyka, filmy, gry, randki, radio, telewizja | Darmowe MP3, muzyka, muza

Feb/09

28

Darmowe mp3 na forum

Ostatnio na moim nowym forum jakiś przygłup zalogował się i kazał nam dać sobie siana. Stwierdził, że jest już takie forum, które ma milion dwieście użytkowników i nie trzeba tworzyć nowych bo każde nowo powstałe na pewno umrze. Dla mnie to zazdrosny idiota, który nie ma pojęcia o tym co się dzieje i w jakim celu powstają takie fora.

Przecież użytkownicy lubią odwiedzać różne miejsca i znajdować tam fajne rzeczy i gadżety. Na tym naszym forum mocny nacisk kładziemy na filmy oraz muzykę, a w szczególności na darmowe mp3. Zalogowało się już u nas wielu znanych i lubianych administratorów z największych portali muzycznych, a oni przecież najlepiej wiedzą jaką muzykę wrzucać żebyśmy mieli wielu użytkowników. Na razie jest tam nas sto trzydzieści trzy osoby, ale wiem, że niedługo zacznie się tyle osób rejestrować w ciągu minuty. Nie widzę innej drogi rozwoju dla tego forum jak dobre i świeżutkie darmowe mp3 oraz filmy i gry. Mamy dobre dojścia do takich plików i na tym serwisie będziemy zamieszczali do nich dobre linki. Oprócz tego opracowaliśmy nasz autorski skrypt, który ułatwia zarówno pobieranie jak i wrzucanie plików.

Related posts:

  1. Darmowe mp3 oraz bajki w internecie Czy ktoś kiedyś wpadł na pomysł żeby zrobić taki portal internetowy, który będzie miał tylko darmowe mp3 oraz bajki? Nie...

RSS Feed

No comments yet.

Leave a comment!

You must be logged in to post a comment.

«

»