Darmowe mp3, muzyka, filmy, gry, randki, radio, telewizja | Darmowe MP3, muzyka, muza

Feb/09

14

Darmowe mp3 oraz bajki w internecie

Czy ktoś kiedyś wpadł na pomysł żeby zrobić taki portal internetowy, który będzie miał tylko darmowe mp3 oraz bajki? Nie takie kolejne forum gdzie jest mydło i powidło, ale wyselekcjonowane bajki oraz powiązane z nimi darmowe mp3. Ja jeszcze czegoś takiego nie spotkałem i chętnie bym na taki serwis zaglądał.

Może wyda wam się to dziwne, ale ja uwielbiam bajki oraz muzykę, która jest do nich komponowana. Taki już mój kaprys, że jeśli oglądać bajki to tylko takie z fajną muzą i świetnymi kompozycjami. Dlatego lubię sobie nawet słuchać darmowe mp3 bez oglądania tych bajek. Mam trzydzieści trzy lata i komuś może się wydawać, że zwariowałem, ale nic z tych rzeczy. Każdy ma coś oryginalnego ulubionego i ja właśnie mam takie bajki i darmowe mp3.

Znam tez strony gdzie są tylko bajki dla dorosłych i tam muzyka jest już taka bardziej ostra, ale też fajna i miło się ją słucha. Poznałem też człowieka, który rysuje bajki, a jego syn komponuje do nich muzykę i razem w duecie tworzą świetne produkcje. Są to oryginalne pomysły i scenariusze i naprawdę bardzo mi ich praca imponuje i jednym tchem oglądam tworzone przez nich bajki oraz kreskówki animowane.

Więcej fajnych kreskówek znajdziesz na stronie Lodynakiju.pl

Related posts:

  1. Darmowe mp3 na forum Ostatnio na moim nowym forum jakiś przygłup zalogował się i kazał nam dać sobie siana. Stwierdził, że jest już takie...

RSS Feed

No comments yet.

Leave a comment!

You must be logged in to post a comment.

«

»