Darmowe mp3, muzyka, filmy, gry, randki, radio, telewizja | Darmowe MP3, muzyka, muza

Apr/09

12

Darmowa muzyka klubowa w mp3

Nic tak nie irytuje jak głośna muzyka, z aut dresiarzy. Nie ma to jak darmowa muzyka klubowa w mp3. Denerwujące nie jest może to , że w ogóle oni słuchają na cały regulator muzyki ale to jakiej muzyki słuchają.

Staram się być osobą wyrozumiałą ale czasem ta wyrozumiałość przychodzi mi naprawdę z trudem. Cierpliwość do tych pseudo audiofilów kończy się zwłaszcza wtedy , gdy jeden z nich po kilka krotnym upomnieniu nadal ignoruje całe otoczenie i słucha te swoje„ złote przeboje” na cały regulator. Przez pojęcie „ złotych przebojów” mam na myśli tu dość mało ambitne utworu , twórczości najczęściej Dj Hazela, który niechlubnie zwany jest królem winiarzy. Niestety ale zjawisko to ostatnimi czasy „ewoluwało”.

Co raz częściej na przystankach autobusowych, albo w centrach handlowych można spotkać młodzież z komórka w ręku z której na głos leci muzyka. Nie miałabym nic przeciw gdyby muzyki słuchali na słuchawkach, ale narzucanie innym czego maja słuchać jest bardzo nie kulturalne. Co gorsza oni w ogóle nie czują , że postępują źle. Czują się trendy. Najgorsze jednak jest to , że to zjawisko rozprzestrzenia się jak zmutowany wirus grypy. Pomimo uwag, licznych artykułów w prasie lokalnej, ci tzw. fani muzyki „przystankowej” nie poczuwają się do obowiązku poszanowania cudzej wolności. Uważają oni, że nie naruszają oni żadnych praw. Ale co z wolnością wyboru? Ja, ani żaden z podróżnych niestety jej nie ma.

No related posts.

RSS Feed

No comments yet.

Leave a comment!

You must be logged in to post a comment.

«

»