Darmowe mp3, muzyka, filmy, gry, randki, radio, telewizja | Darmowe MP3, muzyka, muza

Jul/09

17

Kwiaty i filmy podczas ciąży

Kiedyś oglądałam taki film w którym kobieta leży w sali poporodowej, oczywiście w pojedynczej, a wokół niej jest mnóstwo kwiatów. Rodzina, przyjaciele, każdy przynosił piękne bukiety róż, tulipanów, jakieś wspaniałe wiązanki. Obok niej leżało maleńkie, nowo narodzone dziecko.

Co jest oczywiste wyobrażałam sobie siebie w tej sytuacji i marzyłam. W naszym kraju to nierealne, kwiatów nie można wnosić na oddział, ale ja muszę je dostać nie z próżności ale dla zasady. Oczekuję, że gdy wrócimy już do domu z dzieckiem będzie czekał na mnie piękny bukiet i udam przy tym wielkie zaskoczenie. Należy mi się za te 9 miesięcy i za to co mnie jeszcze czeka. Mdłości, spuchnięte nogi, obawy o donoszenie ciąży, a tak wiele jeszcze przede mną.

Niech zatem mąż ruszy głową, popatrzy w internecie na różnych stronkach co lubią kobiety i kupi mi piękny bukiet. Ja na pewno podpowiadać mu tego nie będę. Mam tylko nadzieję, że dziecko nie będzie miało alergii na kwiaty, najwyżej wystawię je szybko na balkon. Wierzę, że będą tak piękne jak nasze przyszłe życie we trójkę. Już czuję, że zmienił się cały nasz świat. Na razie dziecko tylko je i słodko śpi więc nie jestem zmęczona, ale zobaczymy co będzie, gdy wrócimy do domu. Mam nadzieję , że synkowi się w nim spodoba.

Zobacz ciekawą stronę o kwiatach Kwiatyl.pl

No related posts.

RSS Feed

No comments yet.

Leave a comment!

You must be logged in to post a comment.

«

»